ГОЛОВНА
СТАТТІ
КОНТАКТИ
(093) 123 45 67
(068) 234 56 78
УКР
РУС
Основи акумуляторів електричних велосипедів: що таке годинник вольт і ампер?
Термінологія для акумуляторів електричних велосипедів на перший погляд може здатися трохи дивною
Добре! Ви захопились тематикою e-bike і починаєте дивитися на деякі електричні велосипеди, але що означають вольт, ампер-години, ват-години? В даній статті я збираюся відповісти на деякі з цих питань!

Термінологія для акумуляторів електричних велосипедів на перший погляд може здатися трохи дивною, але я думаю, що наступне буде пов'язувати її з деякими типовими термінами автомобілів, які можуть мати більше розуміння
Вольт (V) = Кінська сила!
Це досить спрощений спосіб пояснити значення Вольт для електричних велосипедів, але це найближча аналогія з автомобілем. Акумулятори для електричних велосипедів зазвичай поставляються з батареями 24 В, 36 В, 48 В і 72 В. Більше вольт = більше потужності.

Ось ще одна аналогія: електрика є вода. Якщо це вода, що протікає через дроти (трубки), то більш висока напруга означає, що вода (енергія) рухається швидше і через меншу трубу.

Типова батарея становить 36 В на більшості електричних велосипедах, деякі на 24 В, а деякі на 48 В.

Якщо ж Ви хочете отримати велосипед на 72 В, скоріше за все, його Вам будуть виготовляти на замовлення, тому що батарея на 72 В, як правило, робить велосипед потужним, і його не можна віднести до класичних велосипедів. Акумулятори 72 В значно дорожчі.

Ось ще одна річ, яку слід враховувати при створенні або використанні потужного електричного велосипеда: Людська шкіра може ізолювати вас від удару в області 40 - 45 вольт, 72 вольт - це небезпека ураження електричним струмом і проблема нормативного характеру. Це завжди проблема безпеки.

Якщо вихідна потужність (ват) або максимальна швидкість електричного велосипеда перевищує допустиму (250 Вт, 25 км / год в Європі / 750 Вт, 20 миль / год в США), тоді електронний велосипед буде класифікований як мопед, який як правило, вимагає реєстрації, страхування, номерного знака і т. д.
Трохи з історії контролерів...
В кінцевому рахунку, електронний контролер електричного велосипеда обмежує максимальну вихідну потужність і максимальну швидкість велосипеда. Якщо ви купуєте стандартний електричний велосипед у вашій країні, ви, швидше за все, будете купувати електричний велосипед, який відповідає максимальним обмеженням потужності і швидкості, щоб класифікувати його як велосипед (хоча це не завжди так!).

Якщо ви створюєте свій власний електричний велосипед, вам потрібно знати, який контролер ви купуєте, якщо хочете, щоб він як і раніше класифікувався як велосипед. Можна створити електричний велосипед, який буде занадто потужним або занадто швидким з акумулятором низької напруги, якщо у вас є контролер, який дозволяє це.
А·год = бензобак!
Так, це взагалі так просто. Чим більше у вас ампер-годин, тим більше запас ходу у вашого електричного велосипеда.

Тепер слід пам'ятати, що кожен виробник буде стверджувати, що його велосипед має неймовірну дальність пробігу. Ви можете побачити електричний велосипед з акумуляторною батареєю на 10 В, який проїжджає 25 км, а потім ще один, з тієї ж батареєю, який має відстань в 50 км. Ваш пробіг може коливатись.

Є багато факторів, які впливають на діапазон пробігу електричного велосипеда, таких як:

Яке налаштування Power Assist ви використовуєте? Більшість мотоциклів з підсилювачем мають 4 рівня підтримки. У деяких електричних велосипедів просто є дросельна заслінка, з якої ви можете варіювати допомогу. Це досить логічно, але чим більше ви допомагаєте, тим менше у вас буде діапазон.
— Ви багато їздете по горбах?
— Діапазон пробігу зменшується.
— Ви їдете при сильному зустрічному вітрові?
— Діапазон пробігу зменшується.
— Ви перевозите важкий вантаж на своєму велосипеді?
— Діапазон пробігу зменшується.
— Деякі велосипеди можуть мати дуже неефективний двигун
(втрата енергії в двигуні через тертя і т. д.), що призводить до зменшення діапазону, але в наші дні більшість електричних моторів для мотоциклів та e-bikes досить ефективні.
— Який стан вашого велосипеда?
— Добре відрегульований велосипед їде далі, тобто добре змащений ланцюг, правильний тиск в шинах і т. д.
— Який у вас тиск в шинах?
— Нижчий тиск = менший пробіг. Існує хороший баланс між занадто високим тиском (не комфортно) і занадто низьким тиском (неефективно).
— Педалюєте більше
— Довша дальність пробігу і краще здоров'я
Якщо вас цікавить дальність пробігу, я рекомендую використовувати акумуляторну батарею великої ємності. Деякі виробники електричних велосипедів використовують стандартне АКБ по 10 А· год з можливістю апгрейду до 15 А· год

Ватт·години?
Боюся, у мене немає автомобільної термінології, еквівалентній даному значенню.

В основному це поєднання вольт і ампер-годин, щоб дати вам повну енергію в батарейному блоці. Ви можете побачити це в специфікаціях для електричного велосипеда, але ця інформація зазначається не так часто, як вольт і ампер-години.

Вольт х Ампер·години = кількість енергії в батареї, або Вт·години. Це спосіб порівняти батареї різної напруги або номінальної потужності.

наприклад:
Велосипед № 1 має 24 вольт і батарею на 20 А·год = 480 Вт· годин.
Велосипед № 2 має 48 Вольт і 10 А·год акумулятор = 480 Вт· годин.

Обидва велосипеда мають однакове значення Вт· годин. І якщо у них приблизно однакові мотори і водії, вони, ймовірно, будуть працювати дуже схожим чином. Велосипед з більш високою напругою може прискорюватися і підніматися краще - за рахунок деякої частини цієї енергії.

Інший мотоцикл має 24 Вольт і батарею 6 А·год = 144 Вт· годин.. Цей елктробайк не збирається йти так далеко, як два інших.

Це поки що все. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше про електричні велосипеди.

ЧИТАТИ ЩЕ
КОНТАКТИ
+1 123 456 78 90
hello@tslfatbike.com
Loft Pineapple, 22 Pink Street, New York
Made on
Tilda