ГОЛОВНА
СТАТТІ
КОНТАКТИ
(093) 123 45 67
(068) 234 56 78
УКР
РУС
7 лучших советов по уходу за литий-ионным электрическим аккумулятором
Після того, як ви придбали свій e-bike, важливо зробити необхідні кроки, щоб він продовжував працювати на своєму оптимальному рівні, і деякі аспекти електричного велосипеда важливіші, ніж його батарея.
Все більше і більше людей вважають за краще сідати на два колеса, і ці велосипеди пропонують прекрасну можливість поліпшити фізичну форму, одночасно відіграючи важливу роль в скороченні викидів вуглецю, що створюються іншими видами транспорту.

Електричні велосипеди допомагають переконати багатьох невелосипедистів почати крутити педалі, але важливо розуміти, що покупка - це тільки перший крок.

Завдяки вдосконаленим технологіям багато виробників електричних велосипедів використовують переваги літієвих батарей з тривалим терміном служби. Хоча ці батареї більш прогресивні в порівнянні зі своїми попередниками, як і раніше важливо дотримуватись певних правил, щоб максимізувати їх термін служби і час роботи.

Нижче ми виклали 7 основних порад по догляду за літій-іонним акумулятором, які допоможуть вам в цьому.
1. Керівництво по експлуатації
читати та виконувати інструкції по експлуатації і поради попереджаючих наклейок, що додаються до велосипеда. Якщо у вас є які-небудь питання, залиште своє повідомлення на сайті або зателефонуйте нам.
2. Зарядний пристрій
використовуйте тільки зарядний пристрій, що поставляється з вашим електричним велосипедом. Використання іншого зарядного пристрою може бути дуже небезпечним; можливо, призведе до пожежі і / або вибуху. Так що використовуйте зарядний пристрій, який входить в комплект вашого e-bike.
3. Повна зарядка
Перед придбанням нового електронного велосипеда переконайтеся, що ви повністю зарядили акумулятор відповідно до інструкцій із комплекту поставки електричного велосипеду, перш ніж їздити на велосипеді.
4. Уникайте екстремальних температур
Дуже висока або низька температура може негативно вплинути на продуктивність батареї і скоротити очікуваний термін її служби. Не зберігайте та не заряджайте акумулятор в гаражі або сараї, який може піддаватися впливу дуже високих або низьких температур. Замість цього заряджайте і зберігайте акумулятор в помірній температурі.
5. Зберігання літієвої батареї
Якщо ви не будете їздити на своєму електричному велосипеді протягом тривалого періоду часу, рекомендується зберігати літієвої батареї повністю зарядженими. Через 3 місяці перевірте стан заряду і підзарядіть його, якщо необхідно.
6. Місце зарядки
Робіть зарядку в сухому місці, де гаряча батарея не викличе небезпечної пожежі.
7. Уникайте вологості
Зберігайте велосипед, акумулятор і зарядний пристрій в сухому місці. Вода і вологість не підходять для будь-якого електричного пристрою.
Слідуючи цим 7 порадам, ми віримо, що ви і ваш велосипед будете разом насолоджуватися довгими і безаварійними поїздками.
ЧИТАТИ ЩЕ
КОНТАКТИ
+1 123 456 78 90
hello@tslfatbike.com
Loft Pineapple, 22 Pink Street, New York
Made on
Tilda